Доступність посилання

ТОП новини

Справа Георгія Ґонґадзе вчергове стала предметом суперечливих тверджень різних українських офіційних органів


Справа Георгія Ґонґадзе вчергове стала предметом суперечливих тверджень різних українських офіційних органів

У той час, коли керівники Міністерства внутрішніх справ заявили, що злочин фактично розкритий і що вбивці журналіста відомі, Генеральна прокуратура заперечила ці твердження.

Адвокат матері загиблого журналіста Андрій Федур сказав, що отримав офіційного листа, в якому Генпрокуратура наголошує, що слідство до цього часу відпрацьовує лише версії вбивства, і що вести мову про розкриття злочину передчасно.

Заява президента Кучми і згодом керівників Міністерства внутрішніх справ про виявлення мертвих вбивць Ґонґадзе викликала скептичну хвилю відгуків і звинувачень у намаганні вигородити справжніх замовників вбивства журналіста.

Доповідач Ради Європи у справах України Ханен Северинсен сказала, що для чільних представників організації справа Ґонґадзе залишається відкритою.

В інтерв'ю агенції Інтерфакс-Україна пані Северинсен назвала заяви Міністертва внутрішніх справ України про розкриття вбивства поспішним і дивним.

Представниця організації сказала, що справа Ґоґнадзе у Європі розглядається, як свідчення стану свободи преси та дієвості демократії в Україні.
XS
SM
MD
LG