Доступність посилання

ТОП новини

Колишня українська віце-прем’єр Юлія Тимошенко у інтерв’ю московській газеті «Время новостей» називає Віктора Черномирдіна новим керівником українського уряду


Колишня українська віце-прем’єр Юлія Тимошенко у інтерв’ю московській газеті «Время новостей» називає Віктора Черномирдіна новим керівником українського уряду

Москва, 28 травня 2001 – Якщо Ющенка змінить людина, яку призначить Кучма, Черномирдін фактично очолить Україну,- наголошує колишня віце-прем’єрка Юлія Тимошенко у розмові для московської газети. Як вважає Юлія Тимошенко, Черномирдін має на порядок більшу інтелектуальну потенцію і вплив на українську економічну еліту, ніж Леонід Кучма. Якщо ж чинний президент піде, і в Україні з’явиться сильне керівництво з високим інтелектуальним рівнем, Черномирдін стане партнером для серйозної роботи,- гадає Юлія Тимошенко. Отже, як бачимо, лідер партії «Батьківщина» й досі вважає за можливе відставку українського президента Леоніда Кучми.

Коментуючи проведення референдуму про дострокову відставку президента України, вона говорить, що президент не зможе фальсифікувати підсумки референдуму. «Ми запросимо світові організації, такі як ОБСЄ, міжнародних спостерігачів... Опозиція зараз разом з ОБСЄ відпрацьовує технологію, яка унеможливить фальсифікацію. Охорона урн буде тотальна. Юлія Тимошенко також звинувачує праві партії у заграванні із президентом Кучмою. «Праве крило протипрезидентського руху послабляють обидві частини Руху та «Реформи і порядок» Віктора Пинзеника, які заграють із Леонідом Кучмою». В момент відставки прем’єр-міністра Віктора Ющенка ці партії на знак протесту оголосили про перехід до президентської опозиції. Зараз вони, мовляв, не бажають робити бодай щось, аби прискорити падіння режиму – ані почати процедуру імпічменту, ані обрати незалежних прокурорів та публічно розслідувати дії президента та його оточення.

У російській столиці інтерв’ю Юлії Тимошенко було сприйнято з великою цікавістю. Деякі спостерігачі говорять, що після цього інтерв’ю є очевидним – в Україні немає єдиної протикучмівської опозиції. Ба більше, Юлія Тимошенко, яка свого часу претендувала на роль лідера об’єднаної опозиції, сьогодні фактично робить своїми висловлюваннями крок до розвалу цієї опозиції, до боротьби між її окремими лідерами, і якщо під час протистояння між опозицією та президентом Леонідом Кучмою ця боротьба приховувалася «під ковдрою», то сьогодні лідери опозиції спокійно обговорюють свої конфлікти у російських газетах і не побоюються зі шпальт іноземної преси звинувачувати одне одного у заграванні з режимом.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG