Начальник відділу Центра військового співробітництва і верифікації Генерального штабу Збройних сил України Федір Цимбалюк очолить місію спостережного польоту за Договором про відкрите небо на українському літаку спостереження АН-30Б, який відбудеться у Франції 13 червня.
Проведення наземної і повітряної інспекцій дасть можливість отримати всебічну інформацію про об'єкти контролю Франції при мінімальних фінансових витратах.
Це вже четверта спільна українсько-французька місія над територіями двох країн.
Україна разом з 27-ма країнами світу підписала Договір про відкрите небо в 1992 році. У березні 2000 року він був ратифікований Верховною Радою. За ці роки українськими військовими інспекторами виконано 48 спільних спостережних польотів, з них 24 – над територією інших держав.
Проведення наземної і повітряної інспекцій дасть можливість отримати всебічну інформацію про об'єкти контролю Франції при мінімальних фінансових витратах.
Це вже четверта спільна українсько-французька місія над територіями двох країн.
Україна разом з 27-ма країнами світу підписала Договір про відкрите небо в 1992 році. У березні 2000 року він був ратифікований Верховною Радою. За ці роки українськими військовими інспекторами виконано 48 спільних спостережних польотів, з них 24 – над територією інших держав.