Доступність посилання

ТОП новини

Леонід Кучма називає так званий "касетний скандал" уже "практично перегорнутою, але незабутою сторінкою" в історії країни


Леонід Кучма називає так званий "касетний скандал" уже "практично перегорнутою, але незабутою сторінкою" в історії країни

"Вважаю, що сьогодні вже ні в кого немає сумніву щодо провалу розрахунків її ініціаторів", - сказав він.

Про це президент заявив у суботу в Києві, виступаючи з заключним словом на науково-практичній конференції "Нові політичні реалії України на рубежі тисячоріч", повідомляє сьогодні Інтерфакс-Україна.

При цьому Кучма наголосив, що "реальною причиною" касетної провокації послужив ріст довіри до влади, "що переконливо підтвердили результати референдуму 16 квітня 2000 року". "Ця обставина і злякала найбільше опонентів президента до його курсу", - вважає він. Голова української держави вказав на необхідність "чітко розуміти, що саме тоді, а не на етапах свого виникнення, становлення і затвердження української державності вперше виявилася перед реальною загрозою".

Кучма залишається переконаним у тому, що в історії з "касетним скандалом" найбільший удар по українській державі, її міжнародному авторитету і престижу завдали "самозвані рятівники нації".

"Касетний скандал" ніс реальну загрозу розколу, якщо не суспільства, то, принаймні, політичного середовища, сказав він, підкресливши необхідність зробити ряд висновків з цієї історії.
XS
SM
MD
LG