Доступність посилання

ТОП новини

У середу перебуваючи в США, голова Адміністрації президента України зустрівся з радником президента США з національної безпеки Кондолізою Райс


У середу перебуваючи в США, голова Адміністрації президента України зустрівся з радником президента США з національної безпеки Кондолізою Райс

Як і на попередніх вашинттонских зустрічах Володимира Литвина, на ній зазначалося, що адміністрація Буша підтримує політичні й економічні реформи в Україні. Райс і Литвин домовилися продовжувати контакти на високому рівні для успішної підготовки і проведення україно-американського самміту.

Як повідомляли в посольстві України в США, сторони були єдині в думці з приводу необхідності надання нового динамізму україно-американському стратегічному партнерству.

У ході зустрічі підкреслювалося, що нова Адміністрація США дуже добре розуміє важливу роль України і готова підтримувати політичні й економічні реформи в країні, від яких залежить майбутнє України і всієї Європи.

Учора представники Державного Департаменту США відмовилися коментувати попередню заяву керівника Адміністрації Президента України, який стверджував, що Сполучені Штати робитимуть все можливе, аби підтримати президента Леоніда Кучму.

За словами Володимира Литвина, в цьому його запевнив у Вашингтоні заступник державного секретаря США Річард Армітідж. Зі свого боку, американські дипломати повідомили Радіо Свобода, що відбулася робоча зустріч Литвина, на якій йшла мова про курс реформ і дотримання прав людини в Україні.

Від себе додамо, що американські урядовці традиційно не висловлюються на підтримку окремих політиків за кордоном, а лише говорять про курс реформ. Тому можна припускати, що слова Литвина є його власним висновком.
XS
SM
MD
LG