Доступність посилання

ТОП новини

Офіційний Ватикан вбачає у позиції Москви щодо нинішнього візиту в Україну Папи Римського Іоанна Павла II не так міжконфесійні, як політичні проблеми


Офіційний Ватикан вбачає у позиції Москви щодо нинішнього візиту в Україну Папи Римського Іоанна Павла II не так міжконфесійні, як політичні проблеми

Як передає УНІАН, прес-секретар Папи Римського Йоакiн НАВАРРО-ВАЛЬС учора на прес-конференцiї у Києвi, коментуючи проблеми вiдносин Ватикану та Москви, зазначив, що критика з боку Росiйської православної церкви, протиставлення - залишається на тому ж рiвнi, як було й ранiше. За його словами, пiд час пiдготовки вiзиту понтифiка в Україну було кiлька контактів мiж представниками Римо-католицької та Православної церкви, але вони не мали дiєвого результату.

Як зазначив, Й.НАВАРРО-ВАЛЬС, з розмов представникiв католицької та православної церков складається враження, що «йдеться не так про мiжконфесiйнi проблеми, як про полiтичнi». А це, за словами прес-секретаря, «нас не стосується».

Учора Папа Римський зустрівся у Києві з керівниками релігійних організацій України. Глава Української православної церкви Московського патріархату митрополит Володимир на цій зустрічі не був присутній.

Сьогодні Іоанн Павло Другий проведе службу за візантійським обрядом. Очікується, що службу відвідають греко-католики з понад 20-ти країн. Потім Понтифік відвідає Меморіал пам”яті у Бабиному Яру, де під час Другої світової війни було розстріляно більше ста тисяч киян – головним чином, євреїв.

У другій половині дня Папа Римський відлетить до Львова – католицького центру України.
XS
SM
MD
LG