Доступність посилання

Папа Римський Іван Павло II відбув з України


Папа Римський Іван Павло II відбув з України

У львівському аеропорту главу Ватикану проводжали президент України Леонід Кучма, представницька делегація високих посадових осіб країни.

Папа Римський попрощався з Україною і подякував усім за теплий прийом і гостинність, яку "він ніколи не зможе забути". Понтифік подякував Україні за "відважне рішення" – запросити його.

"З великою тугою покидаю сьогодні цю землю, перехрестя народів та культур, з якої більше ніж тисячу років тому Євангеліє почало поширюватися і закорінюватись в історичній та культурній дійсності народів Східної Європи", - сказав він у прощальній промові в аеропорту Львова у середу.

"Ще раз звертаюся до тебе, українська земле, з побажанням добробуту та миру. Ти залишаєш у моєму серці незабутні спогади!", - завершив свою промову понтифік.

Це була 94-та паломницька подорож Папи Римського по світу.
XS
SM
MD
LG