“Візит до Москви я вважаю вдалим, оскільки є розуміння зі всіх питань”,-заявив журналістам перший віце-прем’єр-міністр України Олег Дубина, коментуючи результати свого візиту до Москви, який відбувся 26-27-го червня.
Як передає кореспондент УНІАН, за словами Дубини, зокрема, під час зустрічей обговорювалися питання погашення боргових зобов’язань України перед Росією за газ, виділення Росією кредиту на добудову блоків на Рівненській і Хмельницькій АЕС і переходу на паралельну роботу двох енергосистем.
Як передає кореспондент УНІАН, за словами Дубини, зокрема, під час зустрічей обговорювалися питання погашення боргових зобов’язань України перед Росією за газ, виділення Росією кредиту на добудову блоків на Рівненській і Хмельницькій АЕС і переходу на паралельну роботу двох енергосистем.