Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко заявив, що вже до вересня цього року матиме демократичний коаліційний блок з числа представників ліво- і правоцентристських партій


Віктор Ющенко заявив, що вже до вересня цього року матиме демократичний коаліційний блок з числа представників ліво- і правоцентристських партій

Колишній український прем'єр-міністр Віктор Ющенко, виступаючи перед учасниками економічного саміту в Зальцбурзі, заявив, що вже до вересня цього року матиме демократичний коаліційний блок з числа представників ліво- і правоцентристських партій.

Водночас Віктор Ющенко наголосив на небезпеці, яка загрожує запровадженню ключових економічних реформ в Україні через брак керівництва країною.

"Це є найважливішим чинником, який обмежує дії нашого уряду", - цитує агентство Ройтерс слова Ющенка.

Повільне просування України на шляху реформ, на думку оглядачів, мало наслідком те, що країна не отримала нової угоди з Міжнародним валютним фондом і не може досягти поступу на переговорах з країнами-кредиторами щодо реструктуризації її боргу.

Як зазначив Віктор Ющенко, виступаючи перед учасниками Всесвітнього економічного форуму, ключовим моментом у відносинах України з Міжнародним валютним фондом є те, чи вдасться дотримуватись збалансованого бюджету і забезпечувати економічне зростання за умов теперішнього політичного вакууму.

Іншою важливою проблемою у відносинах обох сторін , на думку Віктора Ющенка, є реформування банківської системи України, включно з її національним банком.

"Світовий банк і МВФ очікують, що національний банк України буде здатен реконструвати себе" – каже Ющенко.
XS
SM
MD
LG