Доступність посилання

ТОП новини

Огляд української преси


Огляд української преси

Київ, 3 липня 2001 - Приводом для вияву пильності працівників СБУ стала стаття журналіста Олега Єльцова “Із життя Деркачів”, опублікована на інтернет-сайті “Україна кримінальна”. В публікації, що призвела до такої категоричної реакції спецслужби, йдеться про протиправну , на думку автора статті, діяльність колишнього керівника СБУ Леоніда Деркача та його сина – народного депутата, лідера партії “Трудова Україна” - Андрія, що виявилася, зокрема, в зриві підписання великого зовнішньоторговельного контракту на поставку спецобладнання для ізраїльської армії, а також у підтримці тісних неформальних відносин з доволі сумнівними особистостями, котрі в спецслужбах більшості держав звуться не інакше ніж “лідери злочинних транснаціональних угруповань” тощо.

Сьогодні тижневик “Свобода” пропонує передрук згаданої публікації Олега Єльцова, а також переповідає про те, як відбувався обшук на квартирі у автора статті. Матеріал називається “Під прикриттям держтаємниці СБУ приховує злочини”.

Увагу автора статті в тижневику “Грані” привернула поїздка президента Л.Кучми до Польщі та причини раптової симпатії Глави держави до Заходу.

Авторові публікації здається, що /цитую/ “наш Кучма, постійно пам”ятаючи, що в Штатах примусово сидить Лазаренко і добровільно живе Мельниченко, і що деякі тамтешні структури вже знають про роки, методи і ціну правління українського лідера набагато більше, аніж поки що знаємо ми, просто змушений різко похитнутися до Заходу. Позаяк образ Мілошевича за гратами, котрого не врятувала ані Москва, ані особисто сформований Мілошевичем “свій” Конституційний суд – це для Кучми повинно стати дуже вагомим аргументом у виборі векторів...”

Категоричні висловлювання на адресу президента Л.Кучми можна прочитати в газеті “Сільські вісті”, яка на першій шпальті друкує публікацію керівника штабу Форуму національного порятунку Юлії Тимошенко.

Авторка стверджує, що, незважаючи на те, що до парламентських виборів ще далеко, адміністрація президента вже сьогодні чітко розписала і довела до відома губернаторів, кого слід обрати народними депутатами від мажоритарних округів і скільки процентів повинна обрати та чи інша партія. Почали створюватися механізми фальсифікації виборів.

Тим часом, на думку газети “Молодь України”, часу до парламентських виборів лишилося не так вже й багато. І підготовка до них йде вже на повну силу. Про те, як готуються до них майбутні кандидати до Верховної Ради , читайте в статті “Партії блокуються і ... брунькуються”.

Як відбуватиметься в Україні пенсійна реформа? Про це розповідає газета “Демократична Україна”. Матеріал так і називається “Все про пенсї”.

Газета “Вечірні вісті” розповідає про звернення вчителів житомирських шкіл до своїх колег з усієї України. Педагоги закликають активніше відстоювати свої права, а також звертають увагу на незадовільний стан у системі освіти. “Шкільна реформа, -мовиться у зверненні, - котра мала стан першою спільною справою, трансформувалася у декоративний бюрократичний проект, де, власне, вчителю місця не знайшлося”. Подробиці – в матеріалі “Вчителі погрожують вдатися до крайніх заходів”.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG