Доступність посилання

ТОП новини
12 травня 2021, Київ 13:46

Екс-прем’єр-міністр України Віктор Ющенко офіційно оголосив про початок формування виборчого блоку "Наша Україна"


Екс-прем’єр-міністр України Віктор Ющенко офіційно оголосив про початок формування виборчого блоку "Наша Україна"

Завдання блоку – створити "реалістичне, відповідальне перед народом об'єднання, здатне змінити життя мільйонів українців на краще", мовиться в заяві В.Ющенка.

У документі, зокрема, мовиться: “Випробування останнього десятиріччя не повинні посіяти в нас розпач та зневіру. У важкі часи важливо знайти в собі сили для єднання - щоб перемогти, щоб зберегти свою віру і духовність. Сьогодні - час такого єднання заради України, заради благополуччя кожної родини, заради майбутнього наших дітей.

Сучасна політика має бути моральною і відповідальною, забезпечувати рівність усіх перед законом, гарантувати безпеку життя та захищати право власності. Переконаний, що в справедливому суспільстві не має бути бідності. Відокремлення бізнесу від політики зробить неможливим використання державних посад для досягнення вузьких кланових інтересів. Така відкрита, зрозуміла і відповідальна політика поверне кожному громадянину гідність і зробить нашу державу сильною. Я зробив свій вибір і приступаю до створення виборчого блоку "Наша Україна", мовиться в заяві Віктора Ющенка.
XS
SM
MD
LG