Доступність посилання

ТОП новини

Генеральна прокуратура та Служба безпеки України відмовили в порушенні кримінальної справи проти родини Деркачів за фактами, наведеними у статті Олега Єльцова "Із життя Деркачів"


Генеральна прокуратура та Служба безпеки України відмовили в порушенні кримінальної справи проти родини Деркачів за фактами, наведеними у статті Олега Єльцова "Із життя Деркачів"

Генеральна прокуратура та Служба безпеки України відмовили в порушенні кримінальної справи проти родини Деркачів за фактами, наведеними у статті Олега Єльцова "Із життя Деркачів" на сайті "Україна кримінальна".

В інтерв’ю агенству Уніан Г. Омельченко розповів, що одержав на свій депутатський запит відповідь за підписами генерального прокурора Михайла Потебенька та голови СБУ Володимира Радченка, в якій йдеться про відсутність "підстав для порушення кримінальної справи" проти народного депутата Андрія Деркача та колишнього голови СБУ Леоніда Деркача.

Натомість керівники зазначених відомств зазначають, що порушено кримінальну справу за фактом розголошення державної таємниці, в якій О. Єльцова залучено як свідка. "Після завершення розслідування у справі буде прийняте рішення", - процитував відповідь Генпрокуратури і СБУ Г. Омельченко.

За словами депутата, президент України Леонід Кучма "був ознайомлений з таємними документами", наведеними в публікації О. Єльцова. За його словами, крім Л. Кучми, з документами було ознайомлене керівництво Ради національної безпеки та оборони України, яке також не вжило ніяких заходів.

На думку народного депутата, Президент, знаючи про незаконну діяльність Л. Деркача, не звільняв його з посади голови СБУ, оскільки він призначався на цю посаду для "забезпечення правильних результатів" президентських виборів 1999 року та нейтралізації політичних опонентів Л.КУЧМИ на виборах, - вважає депутат Омельченко.
XS
SM
MD
LG