Доступність посилання

ТОП новини

Народний депутат Олександр Жир по приїзді з США та зустрічі із колишнім майором державної охорони Миколою Мельниченком провів у Києві прес-конференцію


Народний депутат Олександр Жир по приїзді з США та зустрічі із колишнім майором державної охорони Миколою Мельниченком провів у Києві прес-конференцію

Київ, 25 липня 2001 - Народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Олександр Жир по приїзді з США та зустрічі із колишнім майором державної охорони Миколою Мельниченком провів у Києві прес-конференцію. На ній він оприлюднив нову стратегію дій Мельниченка, який нині перебуває у США у статусі біженця і якого фінансово підтримує Нью-Йоркська ліга захисту прав людини.

За словами Олександра Жира, Микола Мельниченко самостійно розшифрував вже біля половини своїх записів. Він висловив незадоволення тими політиками, які вже встигли використати записи у власних іміджевих цілях. А отже, нова стратегія Мельниченка у тому, аби плівки, надані особам, чиї прізвища згадуються на них, були використані лише для слідства, а останнє проводилося б виключно в Україні в інтересах її ж безпеки.

Олександр Жир після зустрічей у США із представниками офіційних кіл, журналістами та громадськими діячами, а також із майором Мельниченко дійшов висновку про те, що за кордоном існує досить багато компрометуючої Україну інформації щодо нелегальної торгівлі зброєю. Судячи з усього, така інформація, зокрема, щодо відомого бізнесмена, співвласника фірм “СинтезОйл”, “Мортрансбанк” Олександра Жукова, затриманого в Італії, зафіксована на плівках Мельниченка.

Далі Олександр Жир:

“Якщо, упаси Боже, вся ця інформація випливе за межами України, це буде ситуація, яка виллє багато бруду на нашу державу і керівників. Зараз за межами України в різних країнах - багато компрометуючою інформації, яка стосується перших осіб держави.

Це небезпечний факт. Треба зробити все, щоб всі питання, пов”язані з плівками і Мельниченком, були перенесені в Україну.”

Сьогодні ж політолог, директор Інститут політики Микола Томенко оприлюднив інформацію про підписання контракту терміном від 1 січня до 30 вересня поточного року між Агентством гуманітарних технологій, ПР-компанією, що належить народному депутату Віктору Пінчуку, та однією американською фірмою, що займатиметься творенням позитивного іміджу українським посадовцям за кордоном.

Микола Томенко зазначив:

“Цікавість цієї угоди полягає в тому, що ця американська компанія бере на себе функцію просування і покращення іміджу офіційним особам України, висвітлення перебування офіційних делегацій України... У мене виникає питання, невже президент так розчарований діяльністю посольств, інших структур, які не можуть забезпечити перебування делегацій, щоб це робила американська структура?”.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG