Доступність посилання

ТОП новини

Переговори з Хав’єром Соланою підтвердили незворотність інтеграції України до європейської економічної і політичної системи, сказав Анатолій Кінах


Переговори з Хав’єром Соланою підтвердили незворотність інтеграції України до європейської економічної і політичної системи, сказав Анатолій Кінах

Верховний представник з питань зовнiшньої політики та безпеки, Генеральний секретар Ради Європейського Союзу Хав'єр Солана та прем’єр-міністр України Анатолій Кінах провели спільну прес-конференцію після переговорів у понеділок 30 липня 2001 року у Києві.

Переговори з підтвердили незворотність інтеграції України до європейської економічної і політичної системи, сказав Анатолій Кінах. Він зазначив, що напрямки співпраці України з ЄС і НАТО "вже мають не ситуативний, а довгостроковий характер", і наголосив, що "ми нерозривно пов'язуємо питання реформування нашої економіки з питаннями захисту прав людини, свободи слова, захисту засобів масової інформації, підзвітності і прозорості дій влади".

За словами, Х.Солани, прем'єр-міністр України "дуже детально описав економічну ситуацію і процес запровадження економічних реформ". Х.Солана назвав важливим досягненням вирішення питання з Паризьким клубом кредиторів, Світовим банком і МВФ.

Він сказав, що в розмові з ним український прем'єр пообіцяв, що в Україні будуть дотримуватися і захищатися права людини, свобода слова, незалежність ЗМІ і поважатимуться права національних меншин.

Сьогодні зранку в Криму Х.Солана мав сніданок з міністром оборони України Олександром Кузьмуком.

Солана перебуватиме в Україні до 5 серпня.
XS
SM
MD
LG