Доступність посилання

ТОП новини

Мер Черкас про “справу Нікуліна”


Мер Черкас про “справу Нікуліна”

Одеса, 16 серпня 2001 - Мер Черкас Володимир Олійник має намір стати громадським захисником міського голови Кіровограда Олександра Нікуліна на суді. У Кіровограда відбулися збори мешканців міста з цього приводу.

У розмові з кіровоградськими журналістами Володимир Олійник наголосив, що має намір досконало вивчити всі матеріали справи і наполягатиме на тому щоби суд був публічним, відбувався саме у Кіровограді. Мер Черкас, у якості громадського захисника, вимагатиме політичної та юридичної оцінки не лише діям Олександра Нікуліна, але і тим працівникам правоохоронних органів, які проводили слідчі дії.Він переконаний, що Закон грубо порушувався саме органами слідства, а сама “справа Нікуліна” викликає підозри на те, що складу злочину у діях мера взагалі не було.

Під час слідства кількість порушень постійно зростає. Досить лише згадати публічну заяву прокурора, який сказав на адресу Олександра Нікуліна “Винен!”, хоча робити це до вироку суду не мав жодного права. Сьогодні суди вже не приймають заяв у справі пана Нікуліна до розгляду, а дружині міського голови Кіровограда лише днями дозволили бути захисником чоловіка. Її права, щоправда, обмежили, - біля неї весь час стоїть людина і спостерігає за спілкуванням з Олександром Нікуліним. Це, на думку Володимира Олійника, є грубим порушенням чинного українського законодавства.

Володимир Олійник планує бути повноцінним учасником процесу і опитати всіх його учасників, в тому числі прокурора та тих хто проводив слідство. Він закликав кіровоградців забезпечити публічність процесу, прийти до залу суду і послухати самим що відбувається

Для вивчення справи та участі у судових засіданнях Володимир Олійник має взяти відпустку.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG