Доступність посилання

ТОП новини

Австрія допоможе Галичині – через інтернет і не тільки


Австрія допоможе Галичині – через інтернет і не тільки

Івано-Франківськ, 27 серпня 2001 – Яскравим прикладом економічного спіробітництва за допомогою інтернету в західному реґіоні України стала діяльність австрійської економічної місії. Австрійські бізнесмени познайомились зі своїми українськими парнерами за допомогою всесвітньої мережі. Незабаром вони обговорюватимуть конкретні заходи співпраці.

Кількарічні заклики голови Івано-Франківської обласної держадміністрації Михайла Вишиванюка до реґіональних торгових палат, представництв та фірм створювати веб-сайти, на яких буде представлено не лише перелік продукції, яку вони виробляють, але й бізнес-плани, врешті отримали конкретне втілення. Веб-сторінки івано-франківських бізнесменів зацікавили найближчих сусідів із Західної Європи. Австрійські підприємці запропонували зустрітись у межах діяльності економічної місії. Така місія працюватиме в середині вересня в Івано-Франківську, Ужгороді та Чернівцях.

Австрійські фірми вже назвали веб-сайт www.austria.com.ua, де можна знайти всю додаткову інформацію про фірми, які прагнуть співпраці з українськими підприємствами. У веб-сайті названо не лише адреси фірм, але й перелік тих товарів, які виробляються. А це обладнання для перероблення пластмас, виробництва лаків, системи для випуску засобів гігієни, продаж секондгенду, виробництва телекомунікаційних систем, продаж світлотехніки, банківські послуги, виробництво техніки для охорони довкілля, переробка продуктів харчування та ще багато іншого. Австрійська сторона вже зараз закликає подавати заявки для участі в переговорах, надсилаючи їх і звичайною поштою, і через інтернет. Участь в діяльності місії безкоштовна. Кожна австрійська фірма матиме власного перекладача.

Варто також наголосити, що австрійські підприємці – одні з тих закордонних партнерів, зокрема Прикарпаття, які традиційно виявляють велике бізнесове зацікавлення до цього реґіону. Може, й тому, що Галичина колись була складовою Австро-Угорщини.

Попередні контакти підприємців із обох сторін зараз відбуваються у всесвітній мережі, а вже через кілька тижнів будуть підписані конракти та укладені нові угоди про співпрацю.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG