Доступність посилання

ТОП новини

Севастопольська молодь хоче вчити українську мову


Севастопольська молодь хоче вчити українську мову

Івано-Франківськ, 27 серпня 2001 – Івано-Франківський осередок Українського народного руху днями приймав делегацію молоді з Севастополя. Школярі-старшокласники з південноукраїнського міста беруть участь у гуртку поглибленого вивчення української мови. Однак із впровадженням її в побуті вони відчувають чималі проблеми

Школярі-старшокласники з Севастополя, які відвідали Прикарпаття на запрошення івано-франківської організації Українського народного руху, заявляли, що в їхньому місті за спілкування українською мовою в побуті цілком можуть побити. І це, так би мовити, м’яко сказано. Незважаючи на це, юнаки та дівчата, які лише мають здобути загальну середню освіту, навчаються та працюють у гуртку поглибленого вивчення рідної мови і намагаються її поширювати в Севастополі.

Представники івано-франківської організації УНР організували для гостей із південного міста декілька спеціальних семінарів, на яких познайомили їх не лише з культурою та традиціями Галичини, але й запросили фахівців, викладачів сучасної української мови. Їхній увазі було також представлено навчальні посібники. Особливо вони зацікавили керівників гуртка, які викладають українську мову в Севастополі.

Відвідини севастопольців не обмежились семінарами. Їм запропонували цікаві екскурсії музеями та визначними місцями Прикарпаття. І галичани, і севастопольці наголошували, що ці чергові відвідини юнаками та дівчатами з півдня України західного реґіону мають стати символічною ознакою єднання українців у час відзначення десятиліття незалежності.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG