Доступність посилання

ТОП новини

Християнсько-народний союз обрав Ющенка. Як християнина


Християнсько-народний союз обрав Ющенка. Як християнина

Київ, 28 серпня 2001 – Віктор Ющенко подобається майже всім. Принаймні, дуже багатьом. Потенційних виборців колишній прем’єр-міністр приваблює своїм патріотизмом, професійністю і навіть незвично фотогенічною для українських політиків зовнішністю.

А віднедавна чеснот у Віктора Андрійовича прибуло. Принаймні, одну з них відкрила для себе партія Християнсько-народний союз.

Для початку – кілька слів про саму партію, в назвах якої пересічний обиватель заплутався глибоко і безповоротно.

У журналістських кулуарах Християнсько-народний союз (ХНС) називають партією однієї особи, а саме – її голови Володимира Стретовича. Додати до цього щось важко, але все ж заперечу – останню прес-конференцію В. Стретович проводив разом із Андрієм Странніковим – секретарем ХНС із міжнародних питань. Отже, підхід серйозний.

І питання на прес-конференції розглядалися не менш серйозні. Основна новина полягала в оприлюдненні рішення секретаріату християн-народників про вступ партії до виборчого блоку “Наша Україна”. Отож, ХНС вирішила підтримати правоцентристську виборчу коаліцію і підставити своє могутнє плече лідерові блоку Вікторові Ющенкові.

Чому саме Ющенкові? А ось тут якраз і відкрилась іще одна чеснота екс-прем’єра, яку розгледіли в ньому пильні провідники ХНС. Як сказав пан Стретович, “ми вбачаємо в ньому християнина…”

Але це рішення християни-народники ухвалили не зразу, оскільки за їхньою партією, як за вродливою й заможною дівкою на виданні, шикувались у чергу політичні наречені – від “Яблука” до ще не сформованої партії Михайла Сироти. Та й хіба це дивно, якщо, за словами В. Стретовича, ХНС є однією з потужних українських християнсько-демократичних партій, яка навіть стала членом Міжнародного християнсько-демократичного інтернаціоналу?

На моє прохання, як християнин християнинові, а отже – чесно, відповісти про кількість членів партії пан Стретович був кришталево відвертим: “Ми ведемо облік – на сьогоднішній день ми нараховуємо 2212 осіб. Нас небагато, але ми послідовні”.

Отож, маленька, але горда і послідовна політична пташка в особі партії Християнсько-народний союз долучається до ковчегу під назвою “Наша Україна”, збірна команда якого замість легендарного Арарату має намір узяти курс на печерські пагорби.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG