Доступність посилання

ТОП новини

Міліція Києва вважає головною версією нападу на співробітницю "Нового каналу" Богдану Кулеш у п'ятницю увечері "банальний розбій"


Міліція Києва вважає головною версією нападу на співробітницю "Нового каналу" Богдану Кулеш у п'ятницю увечері "банальний розбій"

Міліція Києва вважає головною версією нападу на співробітницю "Нового каналу" Богдану Кулеш у п'ятницю увечері "банальний розбій", повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" в неділю співробітник центру громадських зв'язків Головного управління МВС України у Києві Олександр Наумов.

Він зазначив, що троє чоловіків, одного з яких вже затримано, здійснили напад у стані сильного алкогольного сп'яніння. Особистість ще одного нападника встановлено. "Це справа часу – будуть затримані всі", - заявив О.Наумов.

За даними міліції, Б.Кулеш з травмою голови госпіталізована "в задовільному стані".

Слідство веде Мінське райуправління міліції.

Богдана.Кулеш працює режисером ефіру на "Новому каналі" і режисером на телеканалі УТ-1.

Керівник "Нового каналу" Олександр Ткаченко у відповідь на прохання агентства прокоментувати те, що сталося, висловив думку, що напад на його підлеглу не варто політизувати. Однак, за його словами, працівників ЗМІ в Україні не так уже і багато (в останні місяці в країні скоєно кілька злочинів проти співробітників ЗМІ), і "або в країні збільшилася кількість нападників, або вони чомусь вибирають співробітників ЗМІ".
XS
SM
MD
LG