Акція носить кодову назву "Урок" і спрямована на вилов неповнолітніх, які прогулюють шкільні заняття.
Якщо дитина виявиться школярем і в нього не буде документа, який би потверджував його право знаходитися вдень на "свободі", а не, скажімо, на уроках, його батьків чекають неприємності. Батьків і матерів прогульників можуть штрафувати. Передбачено і більш твердий захід - позбавлення батьківських прав.
Як заявив відомий правозахисник, директор україно-американського бюро по захисту прав людини Семен Глузман, "задумане дивовижно і дуже нагадує андроповські акції. Для рішення справді серйозної соціальної проблеми дітей обрано найпростіший спосіб – тоталітарний”.
Якщо дитина виявиться школярем і в нього не буде документа, який би потверджував його право знаходитися вдень на "свободі", а не, скажімо, на уроках, його батьків чекають неприємності. Батьків і матерів прогульників можуть штрафувати. Передбачено і більш твердий захід - позбавлення батьківських прав.
Як заявив відомий правозахисник, директор україно-американського бюро по захисту прав людини Семен Глузман, "задумане дивовижно і дуже нагадує андроповські акції. Для рішення справді серйозної соціальної проблеми дітей обрано найпростіший спосіб – тоталітарний”.