Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада – про теракти у США


Верховна Рада – про теракти у США

Київ, 12 вересня 2001 - Засідання Верховної Ради 12-го вересня народні депутати України розпочали з хвилини мовчання по жертвах терористичних актів, скоєних у Нью-Йорку і Вашингтоні напередодні. Ці жахливі події несподівано стали лакмусовим папірцем, який довів, що у критичних ситуаціях представники різних парламентських фракцій та груп здатні працювати разом. Як же розцінюють українські парламентарі те, що сталось 11 –го вересня у США?

Голова парламентського комітету з питань оброни і національної безпеки Борис Андресюк переконаний, що теракти у Нью-Йорку і Вашингтоні – це величезна трагедія для американського народу. За словами депутата (цитую), “з політичного боку головне, чого домагалися терористи – дестабілізувати політичну ситуацію у світі та показати, що вони нічого не бояться і можуть залишитися безкарними”. Водночас Борис Андресюк зауважив, що теракти, скоєні у Сполучених Штатах, відіб’ються на політичній та економічній ситуації в інших державах, включно з Україною, яка уже відчуває на собі обвал курсу американського долара.

З головою комітету з питань нацбезпеки згоден голова фракції Народного Руху України Генадій Удовенко: він вважає, що терористи мали за мету дестабілізацію економічної, політичної та соціальної ситуації у світі. І у цьому зв”язку керівництво України повинно якнайшвидше розробити і реалізувати заходи профілактики проти тероризму. Об”єднані соціал-демократи різко засудили дії терористів, котрі, як мовиться у заяві Фракії СДПУ(о), обрали замах на життя безвинних людей аргументом для досягнення своєї мети. Фактично, абсолютна більшість народних депутатів України, засуджуючи терористичні акти, закликала світову громадськість єднатись у боротьбі з міжнародним тероризмом, а керівництво України –вжити усіх заходів, необхідних для посилення безпеки у державі.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG