Доступність посилання

ТОП новини

Молитва за Америку


Молитва за Америку

Одеса, 17 вересня 2001 - В Одесі Чорноморський християнський центр “Місія для мореплавців” став ініціатором Служби Божої в пам’ять про трагічно загиблих під час нещодавнього теракту у Сполучених Штатах Америки. Захід проведено у дзвіниці Святого Архистратига Михаїла, розташованої на території Одеського морського торговельного порту.

Панахіду відслужили, у спільній молитві, ксьондз Ігнатій Радзьоник від Римо-католицької церкви та отець Олександр Смеричинський від УПЦ Київський Патріархат.

Працівники Чорноморського християнського центру поєдналися у спільній молитві з тими хто так само молиться нині і згадує про жертви теракту у Нью-Йорку та Вашингтоні.

За словами Президента центру “Місія для мореплавців” в Одесі Олександра Сорокіна:

“Перш за все я хочу сказати, що серце моє повно скорботи. Ми молилися всім нашим Християнським центром, всією нашою місією за потерпілих у цій жахливій катастрофі. Молилися за їхніх близьких і родичів.

Ми молили Господа про збереження миру і висловили найглибші співчуття американському народу.

Це кримінальна справа проти нашої цивілізації і варто до оцінити те що трапилося.

Так сталося, що ми вступаємо в епоху коли мирні транспортні засоби можуть перетворитися у знаряддя для нелюдського злочину.

Це стосується кожного. Ми молимося за те, щоби це більше не траплялося”.

У приміщенні центру “Місія для мореплавців” нині розміщено отримані за допомогою Інтернета фотографії свідків цієї жахливої трагедії. Вони одержані від колег і партнерів з Інституту церкви моряків. Інститут та добре знаний в Україні Центр захисту моряків розташовані у кількох кварталах від знищених будинків Всесвітнього торговельного центру.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG