У понедiлок i вовторок перший канал державного телебачення та кiлька приватних телемереж транслювали в прямому ефiрi третю появу екс-президента перед Трибуналом. Слiд сказати, що обвинувачувальний акт у зв’язку iз злочинами у Косовi шокував бiльшiсть громадян, оскiльки бєлградськi масмедiа в минулому про подiї в провiнцiї повiдомляли вкрай односторонньо. На думку оглядачiв, данi про масовi злочини могли б змiнити негативне ставлення громадян до Трибуналу та певне спiвчуття до гаазького в’язня. Громадян, зокрема, схвилювала урочиста заява екс-президента, що вiн немає намiр покiнчити життя самогубством, як це зробили його батько й мати. Нагадаємо, що Мiлошевич у в’язницi пiд цiлодобовим наглядом за допомогою телекамер саме тому, щоби не вчинив самогубство. Певна рiч, що частинi громадян сподобалося зухвале й образливе ставлення Мiлошевича до головного прокурора.
Урядовцi, як правило, не коментують процес у Гаазi. Колишнi найближчi спiвробiтники Мiлошевича, iмена яких згадано в обвинувачувальному актi, застосовують тактику свого вождя. Вони заявляють, що йдеться про полiтичний суд, а звинувачення називають безпiдставними. На їхню думку, сербський народ був не агресором, а жертвою. Генерал Володимир Лазаревич, який командував сербськими силами у Косовi, звинувчення назвав юридичним й полiтичним памфлетом. Нагадаємо, що його колегу, Мiлутiна Шлiванчанина, минулого тижня через таку заяву переведено на пенсiю. Преса з цього приводу зазначила, що армiя таким чином дала цивiльному судовi можливiсть порушиту кримiнальну справу проти згаданого полковника, якого Гаазький трибунал звинувачує iз злочинiв у Вуковарi.
Все-ж, сербськi суди поки-що не зацiкавленi судити в цiй справi, а уряд уже кiлька мiсяцiв зволiкає iз ухваленням закону про спiвробiтництво з Гаазьким трибуналом.