Досягнено принципової домовленостi й щодо амнiстiї 250 албанських повстанцiв, якi здали зброю та їхнього полiтичного вождя Алi Ахметi. Державний прокурор заявив, що буде припинено кримiнальнi справи проти повстанцiв. Мiнiстр внутрiшнiх справ Любе Бошковський сказав, що буде припинено розшукування звинувачених. Глава держави мав би амнiстувати тих, кого ранiше засуджено. Мiрча Джоана зазначив, що спостерiгачi ОБСЄ братимуть активну участь в поверненнi нацiонально змiшаних пiдроздiлiв полiцiї в прикордоннi села заселенi албанцями, в яких знаходилися бази повстанцiв.
Македонськомовна преса у Скоп’є вимагає, щоби Мiжнародний трибунал у Гаазi якомога скорiше розпочав розслiдування у зв’язку з масакром 12 цивiлiстiв, яких пiсля тортур нiбито похоронено в одному селi неподалiк столицi. Про цей масакр масмедiа повiдомляють уже два тижнi, посилаючися лише на анонiмнi джерела й не подаючи жодних доказiв.
Речник уряду Джорджi Трандафiлов саме в середу, коли в Скоп’є були Робертсон й Джоана, заявив, що до Македонiї з Косова прибуло понад ста озброєних албанцiв з метою мобiлiзувати своїх землякiв для зимового наступу. Трандафiлов додав, що лiдери етнiчних албанцiв дали згоду розпочати пiдготовку для нового етапу повстання, центром якого мало б стати село Радуша, що на 20 кiлометрiв вiд Скоп’є. Масмедiа щодня повiдомляють про численнi iнциденти в прикордонних селах. Йдеться переважно про нiчну стрiлянину невiдомих. Згiдно з слов’янськими джерелами, етнiчнi албанцi таким чином змушують македонцiв покидати етнiчно змiшанi селища. Тим часом продовжуються нескiнченнi дебати депутатiв про кiлька конституцiйних положень. Чи лише до понедiлка – побачимо.