Доступність посилання

ТОП новини

За кілька днів в Одесі буде новий керівник міліції


За кілька днів в Одесі буде новий керівник міліції

Одеса, 8 листопада 2001 - В Одеській області новий імпульс одержала операція з виявлення пунктів незаконного прийому кольових металів. Про це заявив під час проведення прямої телефонної лінії начальник управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області, генерал майор Юрій Івушкін. За його словами, для посилення контролю у великих містах були створені спеціальні групи. Як результат, правоохоронним органам вдалося припинити незаконну діяльність кількох таких об’єктів.

Нині ініціюється питання про позбавлення ліцензій порушників Законодавства.

Відповідаючи на запитання мешканців області генерал-майор Івушкін дав зрозуміти, що інформація яку Він одержить не залишиться без уваги, а вирішення найбільш гострих проблем буде взято під його особистий контроль.

Більшість запитань на адресу керівника обласної міліції, як і слід було чекати, стосувалися безпосередньої роботи одеської міліції. Мова, зокрема, йшла про порушення які іноді допускають працівники міліції.

Генерал майор заявив, що особисто розбиратиметься з усіма такими неприємними пригодами, які дискредитують працівників правоохоронних органів. Але, пообіцяв, що так зване “очищення лав” відбуватиметься як в Одесі так і в районах області.

Для впевненості Юрій Івушкін назвав приклад з практики своєї роботи у Херсоні, коли за значні порушення два міліціонера потрапили до місць позбавлення волі.

“Такі приклади вражають. Я гадаю, що таким чином правопорушення будуть якщо не зведені до нуля, то хоча б значно зменшаться” – сказав пан Івушкін.

В цілому, стан одеської міліції було названо задовільним. При цьому було наголошено, що охорону правопорядку в місті щоденно здійснюють лише біля шестисот пра. Таким чином, в обласному центрі контролюється не більше 12 відсотків найбільш важливих маршрутів. Щоби посилити вплив міліції доводиться залучати до патрулювання працівників апарату.

Тим часом, нині одеська міліція проводить кілька операцій. Одна з них присвячена припиненню незаконного обігу наркотиків. У міліції вже є певні результати.

У перерві між телефонним спілкуванням з мешканцями області Юрій Івушкін розповів журналістам про кадрові зміни. Вже визначено кандидатуру нового керівника міського управління МВС в Одесі. Щоправда, його ім.”я головний міліціонер області такі не назвав. Відомо лише те, що новий керівник міської міліції не є одеситом.

Затверджено і кандидатуру першого заступника обласного УМВС. Тепер цій посаді буде луганський полковник міліції Генадій Подройко.

Провів Юрій Івушкін вже і кілька зустрічей з народними депутатами України від міста Одеси. Він вже почув думки з приводу роботи міліції і шляхи покращення її роботи від таких нардепів як Володимир Аніщук та Віктор Шишкін.

Представити новий склад Колегії УМВС України в Одеській області Юрій Івушкін пообіцяв через тиждень на прес-конференції.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG