Доступність посилання

ТОП новини

День української економіки у Берліні


День української економіки у Берліні

Берлін, 16 листопада 2001 ― Україна терміново потребує західних інвестицій. З таким закликом звернулися до німецьких підприємців організатори Дня української економіки у Берліні, серед яких консалтингова компанія БАО «Берлін Інтернешнл», Міністерство економіки ФРН, представництво Української спілки промисловців у Німеччині. На форумі наголошувалося також, що й Україна, зі свого боку, повинна далі проводити економічні та політичні реформи для того, щоб сприяти притоку іноземного капіталу до країни.

«Українська економіка переживає справжній бум»,- так делегат німецької економіки в Києві Карін Рау охарактеризувала нинішню ситуації в Україні. На думку Карін Рау, і після усунення уряду Віктора Ющенка реформи в Україні не були зупинені. Вона зауважила, що особливих успіхів вдалося досягти у сільському господарстві та приватизації. Карін Рау привітала ухвалення Земельного кодексу.

З огляду на помітне покращення інвестиційного клімату, керівник бюро делегата німецької економіки закликала німецьких бізнесменів вкладати гроші в Україну, активніше брати участь у процесі приватизації. Серед цікавих об’єктів вона назвала енергетичні підприємства, а також текстильні фірми, частина яких свого часу була переоснащена з німецькою допомогою.

Незважаючи на те, що ситуація в українській економіці почала змінюватися на краще, німецькі бізнесмени все ще з недовірою ставляться до українського ринку. Передусім, їх відлякує законодавчий та бюрократичний бар’єри. Досі не ухвалено новий Митний та Податковий Кодекси. Розвиток торговельно-економічних зв’язків між двома країнами сильно гальмує укораїнська система стандартизації, яка абсолютно не відповідає міжнародним нормам.

Представник компанії «Сіменс» Герхард Вільдман зауважив, що для залучення іноземних інвестицій, Україні потрібна політична стабільність, крім того, країна повинна більше робити для підвищення свого іміджу за кордоном.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG