Доступність посилання

ТОП новини

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service змінило з “негативного” на “позитивний” прогноз максимально можливого рейтингу валютних облігацій українських резидентів


Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service змінило з “негативного” на “позитивний” прогноз максимально можливого рейтингу валютних облігацій українських резидентів

Київ, 21 листопада 2001 - При цьому експерти агентства відзначили, що упродовж останніх півтора року фінансове становище України значно поліпшилося. Про те, які наслідки матиме для української держави підвищення агентством Moody’s її рейтингу, розповідаємо.

Рейтинг агентства Moody’s є одним із загальновизнаних світовою спільнотою показників “фінансового здоров’я” держави. У двохтисячному році українські банки за валютними депозитами та облігаціями, номінованими у національній валюті, оцінювалися за найнижчим рівнем - “Саа3”. Цього року цей рейтинг, як і випущені у обіг боргові зобов’язання України, підвищилися до “Саа1”.

Така оцінка агентства Moody’s, як каже експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Руслан Піантківський, свідчить про визнання міжнародною спільнотою економічних успіхів України і може мати для неї позитивні наслідки.

Завідувач відділу Інституту світової економіки та міжнародних відносин Олексій Плотников вважає, що підвищення кредитного рейтингу України свідчить не лише про певні економічні успіхи держави, а й про зміну принципів формування кредитних рейтингів держав.

До слова, під час останніх відвідин Києва про позитивні тенденції в українській економіці говорив і директор Світового банку по Україні та Білорусі Лука Барбоне. На його думку, він не поділяє песимізму окремих експертів, які прогнозують наступного року значне уповільнення темпів економічного зростання української держави.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG