Доступність посилання

ТОП новини

Тепер в Одесі тиснуть і на інтернет-газету


Тепер в Одесі тиснуть і на інтернет-газету

Одеса, 3 грудня 2001 - Не є таємницею той факт, що в Одесі, у реальному просторі, нині практично немає незалежних газет. Їх відсутність відчувається нині особливо гостро, адже попереду вибори до Рад різних рівнів.

Схоже нині в Одесі декому не подобається вільна думка навіть у віртуальному просторі. Мова йде про утиски проти Інтернет газети “Одеська загальна газета”.

Нині російськомовна “Одеська загальна газета” заблокована одним з міських Інтернет-провайдерів міста. Її видавцю було повідомлено про одержання листа від певної фізичної особи , яка збирається подати до суду за матеріали поширені в Інтернеті. Хто саме написав лист і який саме матеріал викликав таке “обурення” нині не відомо. Але вже нині незалежна газета “ЮГ” зробила висновок, що в Одесі з’явилася перша ластівка бажання влади “навести лад” у віртуальному просторі.

Висновки ці не є випадковими.

”Одеська загальна газета” досить критично висвітлює діяльність деяких посадових осіб в регіоні, в тому числі керівників міста. Крім цього, на сайті “Одеської загальної газети” поширювало чимало опозиційних журналістів. Критичному аналізу піддавалися події в Одесі 1997-1998 років, резонансні злочини та викрадення. Лише через тиждень може стати відомо хто все таки “замовив” блокування “Одеської загальної газети”? Якщо так станеться – засновник газети має намір провести прес-конференцію. Це буде особливо цікаво напередодні візиту до Одеси групи відомих українських журналістів для проведення конференції з питань дотримання свободи слова в Україні, зокрема, в Одеса.

Тим часом, до остаточного вирішення проблем, які виникли, “Одеська загальна газета” перемістилася у російський віртуальний простір.

Знайти її можливо за адресою: http://oog.narorod.ru

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG