Доступність посилання

ТОП новини

Огляд української преси


Огляд української преси

Київ, 5 грудня 2001 - Газета “Вечірні вісті” переповідає читачам інформацію від керівництва Фонду “Відродження”: серед українських телекомпаній не знайшлося охочих взяти участь у конкурсі на організацію телевізійних дебатів учасників виборчого процесу. Саму ідею ніхто не відкидав. Ніхто не був проти появи на екранах таких політиків, як : Литвин, Медведчук, Горбулін. Але коли справа доходила до прізвищ Олександра Мороза і Юлії Тимошенко виростала глуха стіна. Про це часопис повідомляє в статті “Чесні вибори для усіх... крім Мороза і Тимошенко”.

Згадує прізвище лідера соціалістів і газета “Сільські вісті”, яка стверджує, що команда президента Леоніда Кучми вкотре і вкотре використовує “карту Збігнєва Бжезинського” з метою політичного знищення Олександра Мороза і очолюваної ним соцпартії”. Завдання у нинішньої влади просте, - наголошує часопис, - “будь-що знищити Мороза і соціалістів, аби вони не пройшли в парламент на виборах”. Подробиці – у статті “Торохтія везуть і себе попереду несуть”.

А ось газета “Сегодня” пише про іншого політика – Володимира Горбуліна, який, за інформацією часопису, в нещодавньому рейтингу українських політиків піднявся до 15 місця. Про причини своєї популярності сам Володимир Горбулін розмірковує в сьогоднішньому числі газети.

Пише про рейтинги і газета “Україна молода”, яка інформує, що згідно результатів опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень і центром “Соціальний моніторинг” пересічний українець не довіряє ані центральним, ані місцевим органам влади. І лише кожний сьомий українець переконаний у щирій зацікавленості президента Кучми у проведенні чесних і демократичних виборів до Верховної Ради. З іншими цифрами можна ознайомитися в статті “Високопоставленим” обіцянкам віри немає”.

Тим часом, як стверджує дописувач газети “Молодь України”, без довіри до влади, надто – місцевої, не можливо уявити собі цивілізованої держави. Про те, як відновлюється довіра жителів Києва до столичної влади – оповідається на другій шпальті часопису.

А на першій, у статті “Бюджет став “жертвою” наступних виборів. А кодекси – виборчим “подарунком”?” – можна довідатися – якими проблемами зараз переймаються народні депутати.

“Чи всі телезасоби хороші в антитерористичній боротьбі?” – відповідь на це намагається з”ясувати газета “День”. У рубриці “Запитання “Дня” над цим також розмірковують українські журналісти. Так, на думку Наталії Лігачової навіть у такій “священній боротьбі”, як боротьба з тероризмом далеко не всі засоби є прийнятні. Надто – демонстрація насильства на телеекранах.

“Війна в Афганістані: екологічний аспект” - у публікації під таким заголовком газета “Демократична Україна” на підставі отриманих результатів наукових досліджень розглядає можливі екологічні наслідки військових дій проти міжнародних терористів.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG