Доступність посилання

ТОП новини

У Миколаєві під заборону потрапила газета “Рідне прибужжя”


У Миколаєві під заборону потрапила газета “Рідне прибужжя”

Одеса, 13 грудня 2001 - Чим ближче до виборів тим жорстокішою стає боротьба влади із засобами масової інформацією. Сьогодні вперше не вийшла у світ україномовна миколаївська газета “Рідне Прибужжя”. Причиною стала публікація в газеті відкритого листа трудового колективу наукового виробничого об’єднання “Машпроект”.

Конфлікт між владою та колективом миколаївського виробничого об’єднання “Машпроект” є відомим. На зміну позиції у цьому питанні нічого вплинути не може. Облдержадміністрація планомірно намагається об”єднати “Машпроект” зі ще одним виробничим об”єднанням “Зоря”. І це незважаючи на те, що цей процес може стати фатальним для “Машпроекту”, що відомий випуском у світ якісних газотурбін.

Щоби пояснити ситуацію і ознайомити мешканців Миколаївщини з точкою зору колективу “Машпроекту” на тривалий конфлікт – до редакції газети “Рідне Прибужжя” було передано відкритий лист і внесено гроші за його оприлюднення. Але, газета у світ так і не вийшла.

За кілька днів до заборони до головного редактора газети “Рідне Прибужжя” Галини Парфирьєвої звернулися представники обласної державної адміністрації. Вони вимагали ввід неї не друкувати відкритий лист. Редактор не виконала вимогу. І ось результат...

Останні події погодилися прокоментувати виборчому штабі блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”. За словами Голови крайової організації НРУ Юрія Діденка: “влада заборонила вихід у світ газети саме тому що побоюється альтернативної точки зору. Щось подібне відбувалося і відбувається навколо обговорення перспектив добудови Ташлицької ГАЕС.

Як відомо, трудовий колектив виробничого об’єднання “Машпроект” категорично виступає проти приватизації і продажу за безцінь”

Як стало відомо, Голова Миколаївської обласної держадміністрації відвідав сьогодні об’єднання “Машпроект” з метою впливу і реалізації до 15 грудня планів пов’язаних з приватизацією підприємства.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG