Доступність посилання

ТОП новини

Кримський спікер Леонід Грач про передвиборчі перспективи блоку “За єдину Україну”


Кримський спікер Леонід Грач про передвиборчі перспективи блоку “За єдину Україну”

Симферополь, 17 грудня 2001 - Голова Верховної Ради АРК Леонід Грач вважає, що блок "За єдину Україну" ослаб після відходу глави Державної податкової адміністрації України Миколи Азарова з посади лідера Партії регіонів. Про це кримський спікер заявив на прес-конференції у Симферополі.

“Особисто я вважаю, що для блоку велика втрата, а для нас, лівих, - великий подарунок те, що в блоці не знайшлося місця Миколі Яновичу Азарову. Блок “За єдину Україну” ослаблений", – вважає спікер місцевого парламенту, лідер кримських комуністів Леонід Грач. На його думку, Володимир Семиноженко на посаді голови Партії регіонів не зможе адекватно замінити Миколу Азарова. "Я вважаю, що це – велика державна і політична особистість. Нехай віце-прем’єр Володимир Семиноженко не ображається, але якості лідера партії в Азарова значно вищі та яскравіші, аніж у Семиноженка", - вважає Леонід Грач.

“Це серйозний блок, але у нього є немало сильних суперників”. На думку кримського спікера, найбільш серйозні політичні супротивники блоку "За єдину Україну" – ліві сили, які, за словами Грача, “уже на старті мають 30%” електорату, а також блок Віктора Ющенка та об’єднані соціал-демократи. Щодо останніх, то Леонід Грач вважає, що у лідера СДПУ(о) Віктора Медведчука тепер з'явилася "широка політична свобода" після його відставки з посади першого віце-спікера Верховної Ради України. Тому об’єднані есдеки будуть активно суперничати з блоком "За єдину Україну", - вважає головний кримський комуніст, спікер місцевого парламенту Леонід Грач.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG