Інша потерпіла сторона – столичні енергосистеми – наводить ще більші цифри. Щорічно розкрадання у цій сфері досягають 300 мільйонів форинтів, себто понад 1 мільйон доларів. Угорська залізниця в межах Будапешта повідомила про зникнення 50-ти кабелів з електричних опор, а також дорожніх знаків, які регулюють безпеку залізничного руху. Крадії не щадять навіть міських паркових скульптур, розтиражованих у значній кількості здібними угорськими скульпторами. Та перевагу злодії все ж надають мідним і алюмінієвим кабелям та металевим дороговказам. Заміна лише одного вуличного світлофора обходиться міським службам у 14-15 тисяч форинтів, тобто 55 доларів.
Щоденна практика свідчить, що техніки доволі рідко повідомляють в поліцію про зникнення доволі цінних дорожніх атрибутів. Це буває тоді, окли вдасться схопити зловмисника на гарячому, або якщо працівники мають надійну інформацію про крадіжку. Шляховики кажуть, що матеріальні збитки від зникнення таблиць не означають великої біди, а от з огляду на безпеку руху на дорозі легко уявити, що може статися, коли пропаде той же стоп-сигнал. Буває, крадіїв вдається засадити за ґрати. Але в цьому разі суд чомусь кваліфікує їхні дії не як «крадіжка», а радше як «здійснення дорожнього злочину».
Рідко випадає, щоби, наприклад, розкраданням кольорових металів займалися особи, які порпаються десь на міських смітниках. На ризиковані прибуткові оборудки якраз згодні заможні авантюристи, що орудують у складі злочинних угруповань.