У зверненні Курултаю кримськотатарського народу до співвітчизників мовиться, що блок Наша Україна "реально готовий працювати над розв’язанням національних проблем кримських татар, і до його складу увійшли партії, котрі висловлюють солідарність з кримськотатарським національним рухом”.
Делегати з’їзду також висунули 50 кандидатів у депутати Верховної Ради Криму і трьох кандидатів на посади міських голів.
Делегати з’їзду також висунули 50 кандидатів у депутати Верховної Ради Криму і трьох кандидатів на посади міських голів.