Доступність посилання

ТОП новини

У Миколаєві триває конфлікт навколо наукового виробничого об’єднання “Машпроект”. Влада хоче об’єднати його з ще одним підприємством “Зоря”


У Миколаєві триває конфлікт навколо наукового виробничого об’єднання “Машпроект”. Влада хоче об’єднати його з ще одним підприємством “Зоря”

Миколаїв, 31 січня 2002 - Таке об’єднання, вважають на “Машпроекті”, може призвести до занепаду науки.

Не врахувала обласна влада і той факт, що проти зникнення “Машпроекту” у зверненні на адресу президента та прем’єр-міністра України висловилися депутати Миколаївської міської ради.

У їхньому зверненні зазначається, що сьогодні у Миколаєві підприємств, які працюють рентабельно, сплачують податки і зарплату, яка значно перевищує середню в Україні, залишилося небагато.

Серед них - наукові виробничі об’єднання “Зоря” та “Машпроект”. Обидва підприємства у важкі для економіки країни часи вижили, незважаючи на випробування, і без будь-якої підтримки.

Депутати міськради зазначають, що злиття “Зорі” та “Машпроекту” неминуче призведе до скорочення кількох тисяч працівників, які будуть викинуті на вулицю...

“Україна чомусь не бажає бути господарем на двох унікальних , стратегічно важливих і економічно вигідних підприємствах”, – наголошують у схваленому зверненні депутати Миколаївської міської ради.

Чи почують благання депутатів у Києві - покаже лише час.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG