Доступність посилання

ТОП новини

Олександр Орлов залишається персоною “нон грата” в Україні


Олександр Орлов залишається персоною “нон грата” в Україні

Одеса, 5 лютого 2002 - Не допомагають навіть протести надіслані до різних установ від Української партії правозахисту, членом якої Він є.

Громадянина Польщі, правозахисника не впустили в Україну після його поїздки на Захід – зустрічей з журналістами та розслідування участі посадових осіб України у можливій незаконній котрабанді зброї через українські порти до колишньої Югославії.

Надійшла відповідь на запит правозахисного Фонду “Рутенія” зі Служби Безпеки України автор якої стверджує, що “ще 21 вересня 2001 року громадянину республіки Польща Олександру Орлову було заборонено в”їзд в Україну на підставі абзацу 1, частини 2 статті 25 про правовий статус іноземців”.

“Я звірила цей Закон з діями Орлова і не знайшла жодної підстави для заборони йому в’їхати в Україну.

Олександр Орлов був акредитований в Одесі. Він вимагав від прокуратури області щоби вона скасувала відмову у порушенні кримінальної справи коли його в Одеському аеропорту побив та пограбував пан Зудов. На його думку, ця відмова була незаконною і він прагнув її оскаржити. Заради порушення цієї справи Він працював в Одесі.

До того ж Він вважав сфабрикованою і порушену проти нього справу про начебто зберігання ним наркотичного зілля. Справа ця розглядалася у Жовтневому районному суді Одеси і Він неодноразово відмовлявся від пропонованої йому суддею амністії з метою довести свою правоту.

Суддя Ярослав Бабчук вже ухвалив рішення у якому пропонує повернути Олександра Орлова в Одесу з метою продовження роботи суду. Але, чи почують це державні чиновники у Києві?” – наголосила Алла Користовська.

В Українській партії правозахисту вважають, що саме активна позиція громадянина Польщі, правозахисника і автора багатьох резонансних статей Олександра Орлова стала причиною його переслідування і заборони в’їзду в Україну.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG