Доступність посилання

ТОП новини

Анатолій Франчук і презентація блоку “ЗаЄдУ” в Криму


Анатолій Франчук і презентація блоку “ЗаЄдУ” в Криму

Симферополь, 11 лютого 2002 - Презентація блоку “За єдину Україну” в Криму зібрала до симферопольського українського театру усі вершки кримської влади, за вийнятком тих, хто увійшов до “Блоку Грача”. Але, як не дивно, найбільший журналістський інтерес викликав не стільки київський високопоставлений гість – лідер партії “Трудова Україна” Сергій Тигипко, скільки колишній кримський прем’єр і колишній президентський сват Анатолій Франчук.

Екс-прем’єр Криму, народний депутат України і колишній родич президента Анатолій Франчук впевненою ходою піднявся на сцену Українського театру в Симферополі, де минулої суботи проходила кримська презентація блоку “За єдину Україну”, і, невимушено привітавшись із лідером партії “Трудова Україна” Сергієм Тигипком, нинішнім та останнім главами кримського уряду Валерієм Горбатовим і Сергієм Кунициним та представником президента в Криму Анатолієм Корнійчуком, так само впевнено сів до президії зборів – у самому її центрі, між Сергієм Тигипком і Валерієм Горбатовим.

Усім своїм виглядом колись найвпливовіший в Криму політик і керівник Анатолій Франчук, про якого тут зараз потрохи почали забувати, демонстрував свою важливість і свою вагу. Водночас, лідери блоку “За єдину Україну” не змогли приховати своєї розгуленості, схоже, такого нахабства вони не чекали. На запитання журналістів, що робить у президії такого поважного зібрання пан Франчук, Сергій Тигипко відповів, що й сам хотів би це знати. Мовляв, екс-прем’єр прийшов без запрошення, а коли його запитали, у зв’язку з чим така честь, відповів, що має право, бо був серед фундаторів Аграрної партії в Криму.

І справді, на минулих виборах його підтримували аграрії, він навіть балотувався за партійним списком АПУ. А зараз, як відомо, Анатолій Франчук балотується до українського парламенту у виборчому окрузі №10, це Бахчисарайський і Симферопольський райони Криму, але блок “За ЄдУ” його не підтримав, хоч і не висував там свого кандидата. Водночас, в цьому ж окрузі також балотується лідер депутатської фракції “Трудова Україна” в кримському парламенті Володимир Тутеров, який висувався самостійно. Втім, така плутанина в одному з округів терпимо сприймалась керівництвом блоку. Тепер, коли Анатолій Франчук з його не зовсім гарною репутацією серед частини виборців та журналістів намагається ідентифікувати себе з “єдиноукраїнцями”, останнім доведеться якось реагувати на це. Схоже, для них це буде проблемою, оскільки Анатолій Франчук всіляко демонструє, що і далі користується підтримкою найвищих посадових осіб країни.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG