Доступність посилання

ТОП новини

Президент КУЧМА проти передвиборних теле і радіо дебатів


Президент КУЧМА проти передвиборних теле і радіо дебатів

Президент України Леонід КУЧМА повернув до парламенту, застосувавши право вето, Закон «Про обов’язкове проведення передвиборних теледебатів та радіодебатів під час виборчих кампаній по виборах Президента України та виборах народних депутатів України».

Як передає кореспондент УНІАН, у пропозиціях Президента, розповсюджених у парламенті сьогодні, зазначається, що обов’язковий характер теледебатів порушує конституційні приписи щодо свободи інформаційної діяльності.

Також Президент зауважує, що телеглядачі мають широкі права і різноманітні інтереси в інформаційній сфері, забезпечення яких є одним із обов’язків держави. Навіть у період проведення виборів суспільство потребує інформації не тільки про програми і позиції кандидатів, політичних партій, а й про події у державі та за її межами, трансляції культурних, освітніх та інших програм.

Тому Л.КУЧМА вважає неприйнятним, що на виконання закону, беручи до уваги значну кількість кандидатів на виборах, більшість телепрограм у державі на досить тривалий період проведення виборів перетворюється на нескінченний дискусійний клуб в ефірі.
XS
SM
MD
LG