Доступність посилання

ТОП новини

Огляд української преси


Огляд української преси

Київ, 20 березня 2002 - Симоненко допомагає Кучмі знищувати реальну опозицію, - пишуть “Сільські вісті”. Наймасовіша ліва партія – Комуністична партія України – сьогодні стоїть нібито на опозиційних до влади позиціях, проте, як зазначає часопис, коли спалахнув “касетний скандал”, а після нього акція “За Україну без Кучми!”, то Петро Симоненко дистанціонувався від реальних опозиціонерів. Ба більше, - пишуть “Сільські вісті”, - Петро Миколайович кинувся рятувати Кучму. (цитата) “В період, коли Леонід Кучма перебував по суті в суспільній ізоляції, а Київ здригався від скандувань “За Україну без Кучми!” Петро Миколайович поспішив у кабінет президента на довірливу розмову, з якої офіційно було засвічено тільки обговорення проблем Криму”. Повністю матеріал “За сценарієм Банкової” читайте на сторінках “Сільських вістей”.

Об”єднання українців Москви виступило із зверненням до українських виборців, - повідомляють “Вечірні вісті”. В Україні склалася критична ситуація, мовиться у зверненні, вона є небезпечною для незалежності України. Низка політичних партій, зокрема КПУ, СДПУ(о), ПСПУ виступають за створення нового імперського союзу, за русифікацію України і її федералізацію. Подробиці шукайте на шпальтах “Вечірніх вістей”.

Жіночі організації світу зініціювали проведення з березня по липень цього року міжнародної акції “Захист жінок від тортур”, - пише “Україна молода”. Зокрема, організатори акції планують привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства в Україні, яка з кожним роком стає дедалі актуальнішою. Слід зауважити, що українська держава все ж таки намагається зробити домашнє насильство суспільною проблемою, проте ції спроби є досить незграбними. Подробиці читайте у статті “Домашнє насильство” на сторінках “України молодої”.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG