Про це повідомив сьогодні на прес-конференції представник ПАРЄ Андріас ГРОСС.
За його словами, серед спостерігачів від Парламентської Асамблеї РЄ було близько 20 депутатів парламентів 10 країн Європи, які сформували 12 команд, які відвідали близько 100 виборчих дільниць. За його словами, спостерігачі залишились задоволеними процесом голосування лише на кожній четвертій дільниці. Спостерігачі ПАРЄ бачили, як працівники виборчих дільниць не шанували гідність українських виборців.
За його словами, серед спостерігачів від Парламентської Асамблеї РЄ було близько 20 депутатів парламентів 10 країн Європи, які сформували 12 команд, які відвідали близько 100 виборчих дільниць. За його словами, спостерігачі залишились задоволеними процесом голосування лише на кожній четвертій дільниці. Спостерігачі ПАРЄ бачили, як працівники виборчих дільниць не шанували гідність українських виборців.