Доступність посилання

ТОП новини

Українська делегація відвідала штаб-квартиру НАТО


Українська делегація відвідала штаб-квартиру НАТО

Ознайомчий візит національних координаторів співробітництва України з НАТО на чолі з головою Державної міжвідомчої комісії, секретарем РНБО України Євгеном Марчуком до штаб-квартири Північноатлантичного союзу і штабу Верховного головнокомандувача Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі відбувся 15–16 квітня у рамках Програми інформаційно-ознайомчих візитів на виконання положень Робочого плану імплементації Хартії «Україна-НАТО» на 2002 рік.

Під час брифінгів представники Міжнародного секретаріату НАТО і керівництво делегацій і місій при НАТО висвітлили нагальні питання порядку денного Північноатлантичного союзу, відносини Україна – НАТО, перебіг військової реформи, досвід співпраці країн-членів і партнерів.

Національні координатори у свою чергу повідомили керівництво НАТО про загальнополітичну ситуацію в Україні після парламентських виборів та поділилися своїм баченням майбутнього відносин України з НАТО.

15 квітня члени української делегації зустрілися з генеральним секретарем Північноатлантичного союзу Джорджем Робертсоном. Під час зустрічі генсекретар НАТО відзначив позитивну динаміку у відносинах альянсу з Україною і повідомив про свої наміри відвідати Україну 9 липня у зв'язку з проведенням засідання Комісії Україна-НАТО з нагоди п'ятої річниці Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО.
XS
SM
MD
LG