Чергова передвеликодня виставка іконопису під назвою “Страсті Господні” стала непересічним явищем у мистецькому житті Прикарпаття. Мистецтвознавці відзначають високий рівень цієї експозиції. Це, зрештою, не дивно – адже невелика (усього з 20 полотен) виставка презентує кращі роботи східноєвропейських майстрів, уродженців Галичини. Усі роботи датовані 17–18-м століттям і об’єднані спільною темою – Хресної дороги Ісуса Христа. Виставка сформована з робіт, що зберігаються у фондах художнього музею та з колекції діючого храму Івано-Франківського катедрального собору святого Воскресіння Української греко-католицької церкви.
На відкритті виставки представники Спілки художників, гості з Києва та Львова відзначали, що Івано-Франківський художній музей володіє унікальною в Україні збіркою творів сакрального мистецтва. Вона є однією з кращих у Східній Європі.
Формування нових експозицій напередодні державних та релігійних свят постійно привертає до себе пильну увагу не лише шанувальників іконопису, але й мистецтвознавців, працівників музеїв із різних регіонів країни. Цьогорічна передвеликодня виставка також дає можливість простежити зростання художньої майстерності галицьких майстрів, порівняти розвиток різних шкіл та напрямків у малярстві 17–18 століть.
Особливу духовну піднесеність виставка має ще й тому, що всі твори об’єднані вічною темою Хресної дороги. Вона моделює шлях усього людства, і це з неабияким почуттям, майстерністю та талантом передали у своїх роботах художники, які працювали кілька століть тому.