Доступність посилання

ТОП новини
21 квітня 2021, Київ 00:12

Кримський комуніст Леонід Грач звітує перед російськими капіталістами?


Кримський комуніст Леонід Грач звітує перед російськими капіталістами?

Симферополь, 18 квітня 2002 – Днями прес-служба Верховної Ради Криму повідомила про зустріч спікера місцевого парламенту Леоніда Грача з керівниками кількох провідних російських бізнес-структур. Але про що розмовляв кримський комуніст із російськими капіталістами – прес-служба не інформує.

Голова Верховної Ради Криму попереднього скликання Леонід Грач мав зустріч і тривалу бесіду з керівником відкритого акціонерного товариства “Група Альянс” Мусою Бажаєвим, а також із членом Ради Федерації Росії Аркадієм Саркісяном і генеральним директором відкритого акціонерного товариства “ГАЗ” Дмитром Стрежнєвим. Як повідомляє парламентська прес-служба, з першим ішла мова “про необхідність і конкретні шляхи поліпшення забезпечення Криму продуктами нафтопереробки”; з двома іншими “сторони обговорили перспективи подальшої співпраці “ГАЗу” і “КримавтоГАЗу” в галузі автомобілебудування”. Інших деталей прес-служба не подала, і, що найдивніше: на цих зустрічах, проти правил Леоніда Грача, ніхто з журналістів не був присутнім.

Чи не тому деякі місцеві спостерігачі висловили думку, що насправді на зустрічах головного кримського комуніста з провідними російськими капіталістами йшлося про те, як за умов програшу Блоку Грача на виборах кримський спікер віддаватиме політичні і фінансові борги, оскільки зацікавлені московські бізнес-структури вклали в кримські вибори чималі кошти. Коли ж журналісти запитали про це безпосередньо в Леоніда Грача, той відчутно занервував.

«Грач нікому не винен! Поки що всі винні Грачеві! Тому що, якщо Грач справді візьме мандат України і піде, тут буде бардак – політичний, а потім і міжетнічний. Тому всі винні Грачеві. А Грач нікому не винен, і тому він ходив спокійно і спокійно ходитиме», – заявив кримський спікер.

Що ж до останньої зустрічі з представниками російського бізнесу, то Леонід Грач сказав таке: «Будь-який бізнес, і в тому числі російський, насамперед любить і вимагає політичної стабільності. Ось якщо буде в Криму політична стабільність – прийде сюди і російський капітал. Не буде – не прийде ні російський, ні інший. Я переконував російських бізнесменів у тому, що політична стабільність в Криму буде», – заявив Леонід Грач.

Тим часом місцеві спостерігачі прогнозують, що потік до Криму представників московського капіталу, який ризикнув поставити на Грача, зараз різко активізується. Леонідові Грачеві буде що пояснювати.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG