Доступність посилання

ТОП новини

Кримський комуніст Леонід Грач звітує перед російськими капіталістами?


Кримський комуніст Леонід Грач звітує перед російськими капіталістами?

Симферополь, 18 квітня 2002 – Днями прес-служба Верховної Ради Криму повідомила про зустріч спікера місцевого парламенту Леоніда Грача з керівниками кількох провідних російських бізнес-структур. Але про що розмовляв кримський комуніст із російськими капіталістами – прес-служба не інформує.

Голова Верховної Ради Криму попереднього скликання Леонід Грач мав зустріч і тривалу бесіду з керівником відкритого акціонерного товариства “Група Альянс” Мусою Бажаєвим, а також із членом Ради Федерації Росії Аркадієм Саркісяном і генеральним директором відкритого акціонерного товариства “ГАЗ” Дмитром Стрежнєвим. Як повідомляє парламентська прес-служба, з першим ішла мова “про необхідність і конкретні шляхи поліпшення забезпечення Криму продуктами нафтопереробки”; з двома іншими “сторони обговорили перспективи подальшої співпраці “ГАЗу” і “КримавтоГАЗу” в галузі автомобілебудування”. Інших деталей прес-служба не подала, і, що найдивніше: на цих зустрічах, проти правил Леоніда Грача, ніхто з журналістів не був присутнім.

Чи не тому деякі місцеві спостерігачі висловили думку, що насправді на зустрічах головного кримського комуніста з провідними російськими капіталістами йшлося про те, як за умов програшу Блоку Грача на виборах кримський спікер віддаватиме політичні і фінансові борги, оскільки зацікавлені московські бізнес-структури вклали в кримські вибори чималі кошти. Коли ж журналісти запитали про це безпосередньо в Леоніда Грача, той відчутно занервував.

«Грач нікому не винен! Поки що всі винні Грачеві! Тому що, якщо Грач справді візьме мандат України і піде, тут буде бардак – політичний, а потім і міжетнічний. Тому всі винні Грачеві. А Грач нікому не винен, і тому він ходив спокійно і спокійно ходитиме», – заявив кримський спікер.

Що ж до останньої зустрічі з представниками російського бізнесу, то Леонід Грач сказав таке: «Будь-який бізнес, і в тому числі російський, насамперед любить і вимагає політичної стабільності. Ось якщо буде в Криму політична стабільність – прийде сюди і російський капітал. Не буде – не прийде ні російський, ні інший. Я переконував російських бізнесменів у тому, що політична стабільність в Криму буде», – заявив Леонід Грач.

Тим часом місцеві спостерігачі прогнозують, що потік до Криму представників московського капіталу, який ризикнув поставити на Грача, зараз різко активізується. Леонідові Грачеві буде що пояснювати.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG