Доступність посилання

ТОП новини

Економічні Новини


Економічні Новини

МИТНИКИ ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ СПОДІВАЮТЬСЯ НА ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІД ЄС.

Очікується, що на підготовку українсько-польського кордону до розширення ЄС буде виділено близько 16 мільйонів євро. Якщо Польща 2003 року таки запровадить візовий режим для громадян України, на митних переходах стане значно легше та спокійніше працювати, переконаний керівник Західної регіональної митниці Микола Горень. Однак поки що митні переходи західного регіону технічно не пристосовані до роботи у візовому режимі. Скорочень робочого персоналу на пропускних пунктах у зв’язку з їхньою реконструкцією не передбачено. А от перекваліфікації та навчання митникам таки не оминути. На стажування їх відправлятимуть у країни Європи.

МЕШКАНЦЯМ ПРИКАРПАТТЯ ЗАПРОПОНОВАНО "ДОБРОВІЛЬНО" ЗАМІНИТИ ЛІЧИЛЬНИКИ ГАЗУ НА БІЛЬШ СУЧАСНІ. З’ясувалося, що використання цих приладів призвело до недообліку від 10 до 30 відсотків спожитого газу. Замість старих лічильників у чавунному корпусі споживачам пропонують придбати нові - мембранні. Для тих, хто немає коштів для придбання нового приладу обліку газу, пропонують написати заяву на його безкоштовне отримання й установку. Однак навіть ті, хто написав таку заяву, часто очікують на лічильник багато місяців, а тим часом їм нараховують плату за спожитий газ за середніми нормами, тобто значно вищу, аніж та, яку традиційно фіксує лічильник.

"УКРАЇНА ЯК НЕЗАЛЕЖНА ДЕРЖАВА, ЩО ПРОХОДИТЬ СКЛАДНУ ТРАНСФОРМАЦІЮ В СУСПІЛЬСТВІ, В ЕКОНОМІЦІ, ВЛАДІ Й ПОЛІТИЦІ, ДО СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ ТАК І НЕ ВИЗНАЧИЛА ДОСИТЬ ЧІТКИХ, СИСТЕМНИХ, ЗАСНОВАНИХ НА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСАХ І ОБ'ЄКТИВНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗАКОНАХ, ПРІОРИТЕТІВ СВОГО РОЗВИТКУ ЯК ДЕРЖАВИ", ЗАЯВИВ ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ АНАТОЛІЙ КІНАХ

Він уточнив, що говорить про довгострокові пріоритети, які повинні бути "головним вектором розвитку країни", й не повинні залежати "від рокіровок" в уряді й парламенті.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ ПРОВОДИТЬ РЕВІЗІЮ В НАК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"

Начальник слідчого управління ДПАУ Святослав Піскун заявив, що ревізія проводиться в рамках кримінальної справи, порушеної за фактом несплати податків на суму понад 1 млрд. грн. Як свідка у справі вже допитано екс-керівника НАК "Нафтогаз Україна" Ігора Бакая.

ДПАУ ОГОЛОСИЛА ПРО ЗАВЕРШЕННЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ДВОХ РЕЗОНАНСНИХ СПРАВ ІЗ ВІДМИВАННЯ БРУДНИХ ГРОШЕЙ

Податкова міліція стверджує, що банк "Андріївський" переказав за територію України, за попередніми даними, 100 млн. дол. підприємствам, які були зареєстровані на підставних осіб. Керівництво АБ "Андріївський" відкидає ці звинувачення. Щодо банку "Надра", то суму коштів, що відмивалися через нього, слідство поки що не розголошує.

МІЖ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОМ І ДОНЕЦЬКОМ ПОЧАВ КУРСУВАТИ ШВИДКІСНИЙ ЕЛЕКТРОПОЇЗД "СIЧЕСЛАВ"

Як повiдомили в управлiннi Приднiпровської магiстралi, середня швидкiсть електропоїзда - 120 кiлометрiв на годину. Потяг складається з вагонiв трьох класiв i вагона-бара. "Сiчеслав" долає вiдстань мiж Днiпропетровськом i Донецьком за три з половиною години, тодi як пасажирський щонайменше за п'ять годин. Причому, вартiсть проїзду вдвiчi дешевша, нiж в автобусах, що курсують на цьому ж маршруті.

ТРАНСПОРТНI ПIДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗБIЛЬШЕННЯ ПОТОКУ ПАСАЖИРIВ ПIД ЧАС ЛIТНЬОГО СЕЗОНУ

Про це йшлося на Колегiї Мiнiстерства транспорту України. У лiтнiй перiод залiзницi додатково перевозять близько 38 млн. пасажирiв, на авiацiйному транспортi перевезення зростають на 40-50 тис. чоловiк на мiсяць. Тому передбачено відкрити додатковi рейси на всiх видах транспорту i сезонні маршрути. Так, у напрямку Криму та iнших пiвденних регiонiв "Укрзалiзниця" вiдкриє 10 нових маршрутiв, на автомобiльному транспортi буде вiдновлена робота на 240 сезонних маршрутах мiжмiського i 400 примiського сполучення.

РОЗВ'ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ КОРУПЦIЇ "ЖИТТЄВО НЕОБХIДНЕ ДЛЯ УКРАЇНИ" – ЗАЯВИВ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР АНАТОЛIЙ КІНАХ

Не зробивши цього нiколи не можна буде досягти необхiдного рiвня довiри до нашої країни як свiтової спiльноти, так i iнвесторiв. На думку прем'єра, необхiдно створити умови високого рiвня захисту пiдприємцiв, бiзнесменiв, iнвесторiв вiд грубого фiскального корупцiйного втручання. Нині в структурi Мiнiстерства фiнансiв створюється спецiальний департамент для боротьби з вiдмиванням тiньових прибуткiв.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG