Доступність посилання

ТОП новини

Економічні Новини


Економічні Новини

УРЯД УКРАЇНИ ЗОБОВ'ЯЗАВ ЦЕНТРАЛЬНІ І РЕГІОНАЛЬНІ ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ВЖИТИ ЗАХОДІВ ДЛЯ ПОГАШЕННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СФЕРІ ЇХ УПРАВЛІННЯ, У ДРУГОМУ КВАРТАЛІ ЦЬОГО РОКУ ПОДАТКОВОГО БОРГУ В РОЗМІРІ МАЙЖЕ 1 МЛРД. 200 МЛН. ГРН.

Це визначено відповідною постановою Кабінету міністрів. При цьому державні підприємства повинні погасити 793,6 млн. грн. податкового боргу, а підприємства недержавної форми власності – майже 398 млн. грн. Загалом у другому кварталі місцеві й центральні органи виконавчої влади повинні забезпечити надходження до держбюджету 5,88 млрд. грн. від податків з урахуванням погашення вказаної суми заборгованості.

У БЕЙРУТІ ПІДПИСАНО КОНВЕНЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЛІВАНСЬКОЮ РЕСПУБЛІКОЮ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Конвенція має сприяти розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва, зокрема, інвестиційного. Крім того, угода забезпечуватиме умови для чіткого контролю відповідними відомствами обох країн за повнотою сплати податків підприємствами Лівану та України, які беруть участь у двосторонньому торговельно-економічному співробітництві.

Крім того, підписано Угоду про авіаційне сполучення між Україною та Ліваном, яка створює законодавчу базу для розвитку співробітництва в галузі повітряного транспорту між двома країнами.

УКРАЇНСЬКА МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ ПОРУШИЛА АНТИДЕМПІНГОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО ІМПОРТУ В УКРАЇНУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ЛАМП РОЗЖАРЮВАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З КИРГИЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Розслідування проводиться на підставі скарги ВАТ "Іскра" (м. Львів) та відповідно до Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту".

Згідно з інформацією "Іскри", імпорт в Україну електричних ламп розжарювання з Киргизії здійснюється за демпінговими цінами та в значних обсягах, що завдає вітчизняному товаровиробнику значної шкоди (так, у березні 2002 року імпорт зріс на 335% у кількісних показниках порівняно з жовтнем 2001 року ).

БОРОТЬБА ДОВКОЛА ЦЕМЕНТНОГО ЗАВОДУ "БАЛЦЕМ" СВІДЧИТЬ ПРО ПРИВАБЛИВІСТЬ ЦЬОГО ПІДПРИЄМСТВА", - ЗАЯВИВ В ІНТЕРВ'Ю УНІАН ГОЛОВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕН КУШНАРЬОВ НА ПРОХАННЯ ПРОКОМЕНТУВАТИ СИТУАЦІЮ, ЩО СКЛАЛАСЯ

Процес приватизації “Балцему” тривалий час супроводжують скандали та судові процеси.

Керівник області хотів би одного - "аби у "Балцема" був власник, який би забезпечував роботою це підприємство". За його словами, "останній рік це був "Приватбанк", який в цілому виконав узяті на себе зобов'язання, запустив виробництво, постійно його нарощував, виплатив борги із заробітної плати, за енергоносії тощо". Є.КУШНАРЬОВ вважає, що "фондова біржа визначає дуже простий механізм - перемагає той, хто дав більше грошей, а значить той і більше зацікавлений у тому, щоб підприємство працювало".

НА АТОМНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯХ УКРАЇНИ В РОБОТІ ПЕРЕБУВАЮТЬ 10 З 13 ЕНЕРГОБЛОКІВ, ПОВІДОМИЛИ УНІАН В ДЕПАРТАМЕНТІ ЗВ'ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ АТОМНОЇ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧОЇ КОМПАНІЇ "ЕНЕРГОАТОМ"

Ремонтні роботи проводяться на 5-му і 6-му енергоблоках Запорізької АЕС та 1-му енергоблоці Рівненської АЕС.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG