Доступність посилання

ТОП новини

Конфлікт між дрібними підприємцями і Симферопольською владою


Конфлікт між дрібними підприємцями і Симферопольською владою

Симферополь, 3 червень 2002 - Уже майже місяць триває конфлікт між дрібними підприємцями одного з комунальних ринків Симферополя і міською владою. Драматичність цього протистояння посилюють періодичні спроби властей силою ліквідувати ринок “Автостоп” і такі ж періодичні акції протесту підприємців із перекриттям руху транспорту на центральних вулицях Симферополя.

Конфлікти між міською владою і приватними підприємцями у Симферополі траплялися і раніше, але вперше дрібні вуличні торговці зуміли самоорганізуватися і вже майже місяць не дають властям ліквідувати перший у Симферополі комунальний ринок. Створений Симферопольською міською радою ринок “Автостоп” був заборонений рішенням суду у 2000 році, однак працював без проблем аж до виборів. При цьому сплачуючи значні кошти до бюджетів усіх рівнів. Лише до міського бюджету з 2000-го року від торговців з “Автостопа” надійшло 436 тисяч гривень.

Що думає з цього приводу безпосередньо міська влада, зокрема, пан Черкашин – заступник Симферопольського міського голови, дізнатися не вдалося, бо у понеділок місцеві чиновники вирішували значно серйозніші питання. Тим не менш, відомо, що щонайменше двічі правоохоронці за участі солдатів строкової служби та невстановлених кремезних осіб у цивільному одязі уночі пробували силою ліквідувати ринок. Захисникам “Автостопу” вдалося його відстояти.

Зі свого боку, дрібні торговці кілька разів на тиждень проводять пікети, мітинги і демонстрації перед будинками уряду й парламенту автономії. Кілька разів вони перекривали рух транспорту, вимагаючи узаконення ринку й припинення незаконних, на їхню думку, дій місцевої влади. За словами підприємців, договори про оренду місць на ринку вони мають до кінця нинішнього року, а от правоохоронці діяли без пред’явлення судового рішення і без судових виконавців. Влада ж, схоже, відмовилася від діалогу з торговцями і вибрала тактику виснаження супротивників.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG