Доступність посилання

ТОП новини

Цього вівторка Брюссель відвідав з офіційним візитом король Йорданії Абдалла Другий


Цього вівторка Брюссель відвідав з офіційним візитом король Йорданії Абдалла Другий

Брюссель, 11 червня 2002 - У Брюсселі Абдалла Другий зустрівся з генеральним секретарем НАТО. І не в офіційному форматі з керівництвом Європейського Союзу.

Прелюдією до цих зустрічей стали переговори у Люксембурзі міністра закордонних справ Йорданії Марвана Аль-Муашера з його європейськими колегами.

Глава дипломатичного відомства Йорданії Марван Аль-Муашера провів тривалі переговори з комісаром Європейської Комісії Крісом Паттеном. Основна тема цих дискусій стосувалася врегулювання Близькосхідної кризи. Йорданія , як безпосередній сусід Ізраїлю, завжди намагалася не стояти осторонь переговорних процесів стосовно погашення конфліктів на Близькому Сході і нині, - заявив своїм європейським партнерам Марван аль-Муашер,- Йорданія, як і Європейський Союз, як Сполучені Штати Америки, і як Росія намагається зробити свій внесок у розв'язання близькосхідного вузла.

Йорданська та Європейська сторони схвально віднеслись до реформ Кабінету Міністрів Палестини, і сподіваються, що це принесе помітну користь у подальших переговорах я лідерами Палестини та Ізраїлю.

Король Йорданії Абдалла Другий розпочавши свій візит по Європі насамперед зустрівся з Генеральним секретарем альянсу Джорджем Робертсоном.

Згідно з протоколом, як відомо королі не дають прес–конференцій, тому довідатись про зміст зустрічі Абдалли Другого з Джорджем Робертсоном удалось від представників прес –служби НАТО, які скупо повідомили, що під час цього візиту сторони обговорили подальший розвиток взаємин між НАТО та країнами Мідетеранської групи, де Йорданія відіграє важливу роль, Його Величність Король Йорданії Абдалла Другий запевнив Генсека НАТО, що буде усілякими шляхами сприяти розв'язанню близькосхідної кризи.

Після відвідин Європи Йорданський король завітає до Росії та Сполучених Штатів Америки.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG