Про це повідомило командування Азово-Чорноморського напрямку Прикордонних військ України.
Мета спец-операції – боротьба із браконьєрським виловом риби в українській частині Азову. Для цього до Азовського моря перекинуто додаткові сили морських частин українських прикордонників. Як повідомив командувач Азово-Чорноморського напрямку Прикордонних військ України Віктор Назаренко, операція проводитиметься в тісній взаємодії з правоохоронними органами України, а також із Північнокавказьким регіональним управлінням Федеральної прикордонної служби Росії.
Мета спец-операції – боротьба із браконьєрським виловом риби в українській частині Азову. Для цього до Азовського моря перекинуто додаткові сили морських частин українських прикордонників. Як повідомив командувач Азово-Чорноморського напрямку Прикордонних військ України Віктор Назаренко, операція проводитиметься в тісній взаємодії з правоохоронними органами України, а також із Північнокавказьким регіональним управлінням Федеральної прикордонної служби Росії.