За його словами, члени партії їздитимуть по селах, розташованих поблизу кордону з Росією, і розповідатимуть про сьогоднішню політичну ситуацію, пояснюючи, що "Україна - це не Росія".
На думку А.МАТВІЄНКА, вуличні акції, які торік проводились в Україні під гаслом: "Україна без Кучми", "були не марними". Він вважає, що це дало змогу привести в парламент сили, які були підтримані 60% протестного електорату.
Водночас, сказав він, вже "не час для гасел. Необхідно тепер показати перспективу, яка має відкритись перед народом України після відсторонення від влади нинішнього Президента".
На думку А.МАТВІЄНКА, вуличні акції, які торік проводились в Україні під гаслом: "Україна без Кучми", "були не марними". Він вважає, що це дало змогу привести в парламент сили, які були підтримані 60% протестного електорату.
Водночас, сказав він, вже "не час для гасел. Необхідно тепер показати перспективу, яка має відкритись перед народом України після відсторонення від влади нинішнього Президента".