Доступність посилання

24 Листопад 2017, Київ 00:44

Об'єднання правоцентристських партій та організацій “Україна”: «Українці в нинішній соціально-політичній ситуації у країні зазнають дискримінації»


Об'єднання правоцентристських партій та організацій “Україна”: «Українці в нинішній соціально-політичній ситуації у країні зазнають дискримінації»

Івано-Франківськ, 22 липня 2002 - Об'єднання правоцентристських партій та організацій “Україна” на Прикарпатті оприлюднили відкрите звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів, в якому вимагають звернути увагу на нинішній стан корінного населення в державі.

Понад 20 політичних та громадських організацій входять до правоцентристського об'єднання “Україна” на Прикарпатті. На черговому зібранні об'єднання було прийнято звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів, в якому наголошується, що нинішня влада в країні порушує права корінної національності – українців. Об'єднання правоцентристів Івано-Франківщини вимагає законодавчо забезпечити пропорційне представництво корінної нації та національних меншин в органах влади. В документах, які засвідчують особу, повернути графу, де вказується національність. З паспортів вилучити записи російською мовою. Представники об'єднання “Україна” вимагають також оприлюднити національний склад усіх вищих гілок влади. В цьому їх підтримали також днями представники медичних профспілок області. Вже не вперше правоцентристські організації вимагають провести атестацію державних службовців стосовно знання української мови та використання її у роботі. У зверненні також підкреслюється, що у країні діють закони, які стимулюють повернення репресованих національних меншин. Однак чиняться перешкоди для повернення на історичну батьківщину українців, які були депортовані в різні частини колишньої радянської імперії. Правоцентристське об'єднання “Україна” вимагає створити належні умови для повернення на Батьківщину колишніх репресованих із виділенням їхнім нащадкам житла, землі та наданням пільг на облаштування. Тим паче, що бажання повернутися на батьківщину виявляють чимало українців, які мешкають зараз на території колишнього СРСР. Представники правоцентристського об'єднання “Україна” у своєму зверненні також наголошують, що в державі зараз грубо порушують права корінної нації. Вона фактично стала упослідженою. І якщо державне керівництво не звертатиме уваги на цю проблему, то правоцентристські партії та громадські організації Прикарпаття вдадуться до акцій протесту, які не суперечать конституції та українському законодавству.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG