Доступність посилання

23 Вересень 2017, Київ 13:07

Народний виконком проти “Укртелекому”


Народний виконком проти “Укртелекому”

Одеса, 12 серпня 2002 - Нова громадська організація “Народний виконком”, серед ініціаторів якого є молодіжний комітет “За правду”, організація “Щит Батьківщини”, молодіжна “Батьківщина” - протестує проти запровадження в Одесі Укртелекомом щохвилинної сплати за внутрішньо міські телефонні розмови. Опозиція вважає, що такий крок телефонної кампанії стане непосильним тягарем для багатьох мешканців причорноморського міста.

Народний виконком провів у редакції незалежної газети “ЮГ” прес-конференцію для журналістів. Тут було поширено і заяву протест автори якої вимагають від акціонерного товариства “Укртелеком” скасування рішення про щохвилинну сплату внутрішньо міських телефонних розмов. “Ми вважаємо, що дії “Укртелекому” є неприпустимими хоча б тому, що нині він надає значно гірші за якістю послуги ніж це роблять всі інші цифрові телефонні станції. Перш ніж змінювати тарифну політику необхідно забезпечити якісне надання послуг” – наголошено у заяві.

На думку співголови “Народного виконкому” Олеся Янчука: “споживач повинен мати можливість самостійно контролювати кількість витраченого часу власних телефонних розмов”.

“Неякісне обслуговування одеситів комунальними та соціальними службами, термінові виклики – усе це буде відраховуватися за лімітом, який надає “Укртелеком” для громадянина. Якщо скажімо, житлово комунальні служби неякісно обслуговують споживача і відбувається прорив водогінної мережі – громадянин, не бажаючи цього, змушений платити за такі розмови з власної кишені, що є неприпустимим.

Ми вважаємо, що “Укртелеком” має запровадити не щохвилинну а саме щосекундну тарифікацію, бо саме секунда є одиницею виміру в часі.

Нас обурює те, що “Укртелеком” намагається приплюсовувати кожну останню неповну хвилину і тарифікувати її як повну. За рахунок цього одержуються надприбутки, що, на нашу думку, є кримінальним злочином і цим має займатися прокуратура. Державні органи так само мали б звернути на це увагу”.

За словами співголови “Народного виконкому “ Олеся Янчука, “Опозиція буде впливати не лише на державні, але і комерційні структури, які порушують права споживачів.

Якщо до висловлених пропозицій не прислухаються ми будемо змушені розпочати антирекламну кампанію проти “Укртелекому”.

Пікетування з протестами щодо запровадження щохвилинної сплати за внутрішньо міські розмов в Одесі провела й обласна організація Компартії України.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG